Notice: Constant DB_PREFIX already defined in /var/www/finishwebhosting/data/www/cestopisy.com/wss_frontend/defines/defines.php on line 87
CESTOPISY.COM - Španělé
Grafická verze

Pořád se něco děje

RSS CESTOPISY.com
Pokud nechcete propásnout žádný nový příspěvek, přidejte si "RSS kanál poslední změny na webu cestopisy" do Vaší RSS čtečky.

Přidej CESTOPISY na Seznam
Přidat CESTOPISY na Google Reader nebo Homepage

La gente - lidé

Když jsem třídila fotky ze Španělska, zjistila jsem, že mnohé z nich zachycují roztomilé, i méně roztomilé postavičky španělských obyvatel. Zaslouží si dokonce svou vlastní galerii :)

Průvodkyně v Seville

 

Temperamentní průvodkyně v sevillské býčí aréněPája a malí Španěláci

Cordóba - Pája se snaží nabrat vodu, v čemž mu radostně brání dvě španělské ratolesti. Než je PET láhev plná, je Pája napůl mokrý. Malí Španělé jsou mokří celí.
Cikánky

Cikánka před katedrálou v Seville omamuje turisty předpovídáním jejich budoucnosti a nenápadně z nich tahá peníze. Její "marketingový plán" a "ukecávací schopnost" je v jistém smyslu obdivuhodná, zvlášť když uvážíme, že neumí anglicky, tudíž na všechny turisty žvatlá řečí, kterou jí nerozumí. Jakmile mě zahlédla s Pájou a odhadla náš vztah a věk, bleskurychle mi předpověděla, že se do svých 30 let určitě vdám a budu mít dvě krásné děti (a to mě zrovna baba neodhadla). Pája jí dokonce dal nějaké peníze a následující půlhodinu zuřil, protože si uvědomil, že se taky nechal "zblbnout".

MopedyŠpanělé mají smysl pro humor - Pája se sice snažil vyfotit mopedy, které se ve španělských městech hojně využívají, nakonec z toho ale vzešla mnohem zajímavější fotka :)

KačenkaPark v Seville - Španělé rádi a často krmí holuby, a pokud není nablízku holub, tak aspoň kachny. Tahle tak roztomile a ostýchavě žebrala, že bych jí celou svou svačinu dala klidně i já.
 

antišpaněl
Antišpaněl - blonďatý, modrooký, s nepostradatelným foťákem, s mapou - turista jak vyšitý :)Cádiz - prodej rybV úzkých uličkách historického centra Cádizu běžně narazíte na nějakého dědouška, který ráno nachytal pár ryb a pak je prodává...pach ryb vás pak v ulicích doslova fackuje na každém kroku.
 
Rybářka

Cádiz - rybářka a za ní (resp. před ní) panorama hotelových komplexů.
  

Tříkolka

Spokojený děda si to drandí ulicemi Cádizu v originální tříkolce.

Cádiz - děda s kočkouVe španělských parcích žije polovolně docela dost koček. Stačí si sednout a rozbalit svačinu a nějaká se určitě brzo objeví. Tahle o jídlo škemrat nemusí - čiperný důchodce ji sem chodí pravidelně krmit.


Dědoušci pod Upper RockŠpanělští (a možná i britští, ale spíše jenom španělští :) ) dědoušci spokojeně klábosí pod Upper Rock.


Zpěváci v GranaděZpěváci flamenca si pro své představení vybrali to nejlepší pozadí - Alhambru a Sierra Nevadu. To se jim to pak zpívá...


A mladí Španělé na pouti v Tarifě, očividně si to užívají
španělská pouťšpanělská pouťšpanělská pouťšpanělská pouťšpanělská pouť

  • Dedicated hosting - Dedicated hosting in europe, Dedicated linux hosting, dedicated server hosting Windows
  • Gastro technika - Prodej a servis profesionální gastro techniky. Gastro projekty v