Notice: Constant DB_PREFIX already defined in /var/www/finishwebhosting/data/www/cestopisy.com/wss_frontend/defines/defines.php on line 87
CESTOPISY.COM - Pár slov na závěr

Pár slov a fotek na závěr

Well...nechce se mi ani věřit, že opravdu jedeme domů. Že po třech týdnech cestování budeme zase řešit "přízemní" problémy, jako je škola, práce... Že nebudeme muset balit mokrý stan a budeme mít každý den k dispozici sprchu s teplou vodou... A hlavně - ty čokoládové sušenky, ach ach...:)

Tak a ještě pár fotek, které by tu neměly chybět:
Typická ulice
Typická anglická ulice s typickými anglickými baráčky...tato je konkrétně v Liverpoolu

SochaTvrdí chlapiHodinyPenny Lane 3
Zleva doprava: 1) Toto bude nejspíš nějaký slavný státník nebo spisovatel...bez toho racka na hlavě by nám to asi za fotku nestálo :) Pořízeno v Edinburghu 2) Tvrdí chlápci v londýnských ulicích. Tihle dva jsou teda jak vystřižení z čítanky. Skoro se mi chce věřit, že jsou tu nastrčení jen kvůli turistům. 3) Roztomilé hodiny kdesi v Londýně 4) Majitel prádelny v ulici Penny Lane je na fotografování očividně zvyklý, nasadil profesionální úsměv hned, jak jsme zvedli foťák k očím.

Telefonní budky
Červené double-deckery, červené telefonní budky a černé taxíky - symboly Londýna.

Underground Voják Hlídej :)
Kotě Cestovatelské kotě

Kotě bylo zakoupeno hned na začátku cestování v Bathu a postupně s námi objelo celou Anglii i Skotsko. Tak jsme si ho oblíbili, že se stalo naším maskotem a o rok později s námi jelo do Španělska.

Autoři cestopisu:

Autoři

text: Markéta Polášková, foto: Pavel Prostřední
  • Gastro - Profesionální technologie pro gastronomii - konvektomaty, myčky, varná technika
  • Gastro Projekt - Gastro projekty